Získali jsme stavební povolení na rodinný dům v Milešovicích. HURÁÁÁÁÁÁ! Návrh a navazující realizace vzniká ve spolupráci s firmou IP Solution for your living pána Petláka.

Dům je prvním domem otevírajícím stávající řadovou zástavbu. Z horizontálního krytého stání přechází do dvoupodlažní hmoty domu, na kterou navazuje sousední stavba se zvýšeným p...

Zpracovali jsme studii a projekt na úpravu bytového jádra v panelovém domě v Brně na Jílové.

Na základě již podobně zpracovaného a zrealizovaného interiéru nás klienti oslovili se stejným požadavkem – orientovat koupelnu k oknu a kuchyni vyřešit v kombinaci se "snídaňovým" koutkem. Řešení vyžaduje velkou preciznost na straně dodavatele kvůli návazno...

Dostali jsme příležitost navrhnout koncept řadového domu na severu Brna. Bydlení pro čtyř až pěti člennou rodinu. Prověřili jsme kompaktní uspořádání a variantu s půdorysem ve tvaru písmena L.

V kompaktní variantě je jednoduchá hmota domu s vytaženým obývacím pokojem. Přesah střechy pro potřeby terasy tvoří zároveň zastřešení a chrání soukromí před...

Pro mladý pár jsme navrhli interiér obývacího pokoje a vstupu do novostavby rodinného domu. Interiér s industriálním nádechem a špetkou žluté nám udělal velkou radost.

V hlavním prostoru jsme umísťovali velkorysý jídelní stůl a sezení pomocí kombinace trojsedáku a lenošky. Silným výtvarným motivem jsou zavěšená svítidla.

Obýv...

Ve spolupráci s Petrem Šrámkem z Avanta Systeme jsme zpracovali studii na rodinný dům v Blansku. V současné době je na cestě za stavebním povolením.

Stavbu jsme navrhli jako hru různých hmot. Dvoupodlažní kompaktní část s ložnicemi a zázemím je orientována do ulice. Do zahrady je umístěn jednopodlažní obývací prost...

Zadání této akce stojí za zmínku. Znělo totiž – udělejte to radostné. A že jsme se zapotili.

Akce je složena ze dvou bytů a výhledově z půdní vestavby. Architektura domu byla daná projektem pana architekta Šumbery. Stavba se pomalu rozjížděla a tak nám čas a prostor vyměřili hřiště.

Prostor byl radostný až dost. Chvíli nám trvalo, než jsme se dostali...

Navrhli jsme sympatickou bílou kostku na louce. Teď ji projektujeme a chystáme na stavební povolení. Rádi bychom příští rok začali stavět. Tak snad to vyjde.

Více o domě ZDE.

Jedná se o sérii konceptů rodinných domů. Hezké, útulné, funkční a pořád dostupné bydlení.

V neděli 3.9. proběhlo slavnostní otevření Slunečnních kanceláří V Sonnentoru v Čejkovicích. Na jejich realizaci a projekci jsme se podíleli.

V létě 2016 jsme byli přizvání Michalem Šopíkem z firmy Vesper Frames ke spolupráci na přípravě realizace přestavby výrobních prostor na kanceláře ve firmě Sonnentor Čejkovice. Navazovali jsme na studentskou s...

Projekt rekonstrukce panelového bytu.

Please reload