top of page
2.jpg

Nejdřív kytky, pak ovoce

Studie

No a jako proč se na začátek projektu dělají hezké obrázky?

Bydlení Vás musí bavit. To nespočítáte, ani nezměříte. Se podíváte, a vidíte. Běžný člověk si sepíše požadavky, vlítne do obchodů a koupí co mu padne do oka. Pak je to u něj jak ve vzorkovně.

Ale Vy jste jiní. Vy už z těch procházek po venku víte, že krása vychází z harmonie. Z jemného spolupůsobení tisíců drobných, krásných a podstatně nenápadně nápaditých prvku. Takže se na začátku zaměříte na celkový obraz celku.

No a proto se na začátku stavebních záměrů dělá studie. Jejím výstupem jsou různé obrázky téhož. Půdorysy, pohledy a vizualizace. Říka Vám to něco? Díváte se tak na stejnou věc z různých uhlů a s různým zaměřením.

Vlado Hrivňák

"Studie zhmotňuje představy, sny a požadavky klienta do funkčního řešení a návrhů."

No a k čemu jsou tedy ty výkresy?

Na půdorysech vyladíte rozvrhnutí prostoru z uživatelského hlediska. Na pohledech pohlídáte výšky a kompozici dekorací, oken a tak dále. No a na vizualizacích vidíte materiály. Umožní Vám vyladit detaily. Volit jemnější přechody, případně vyzkoušet dekorace a doplňky.

No a jestli potřebujete s čímkoli poradit, neváhejte, a ozvěte se nám. Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Zavolejte Vladovi nebo mu pošlete e-mail.

Dopřejte si čas ty obrázky dobře navnímat.
bottom of page