Viladům Modern Life 

Bydlet v galerii

 

No A?

Bazén

v zahradě

Soukromí

všem

Sauna

leháro

 

Vítej doma

hrdino

TV ne,

chci obraz

 

Komix

Komix

Modern Life - Viladom

 

 

Proč by všichni mali bydlet v 100 krát zopakovaných dispozičních schematech? Proč by lidé měli stavět rodinné domy kvůli výhodám zahrady a bazénu na víkend, když za lepších podmínek mohou bydlet blízko města a užívat výhod RD? Podívejte se jakou cestu navrhuje náš investor.

 

Představujeme Vám bytový dům je zaměřený na náročnou klientelu. Nabízí komfortní bydlení 2kk s vlastní zahradou, zajímavý byt velikosti 4kk, mezonet 3kk a 2kk se střešní terasou. Dopľnkové vybavení je tvořeno společným bazénem, krytou saunou s vířivkou a odpočivárnou. To vše je doplněno komfortní terasou a velkou společnou zahradou.

 

Uspořádání domu dělí pozemek na několik prostor s různým stupněm soukromí. Veřejným vstupem počínaje, přes poloveřejné komunikační prostory a zákoutí po soukromé zahrádky.

 

Architektonická kompozice pracuje se střechou a okny. Tím je dosažen mírně dynamický charakter domu. Materiálová kompozice pracuje s ověřenými a trvácnými materiály. To zajišťuje nadčasovost bydlení.

 

Projekt byl zpracován s cílem prověření proveditelnosti upraveného záměru a zajištění hrubého propočtu potřebých investičních nákladů. Investor s projektem dále pracuje. Věříme, že se mu podaří najít způsob jak myšlenku tohto domu zrealizovat.

 

Autor projektu: Vlado Hrivňák,

Spolupracovali: Zuzana Šarmanová, Ľubomíra Olasová

 

Projekt byl publikovný na stránce Bydlení-IQ

Pohádka

Site Title